Τεχνίτης/τρια Νυχιών (Nail Technician)

  • Jazzy Tales
  • Nicosia, Cyprus
  • 15/05/2024
Full time, Part time Beauty - Wellness

Job Description

Εάν έχεις πάθος για την δημιουργία υπέροχων νυχιών και πληροίς τις απαραίτητες προϋποθέσεις, σε προσκαλούμε να γίνεις μέλος της δυναμικής ομάδας μας στο Jazzy Tales Spa.

Καθήκοντα:

  • Μανικιούρ - Πεντικιούρ
  • Εξειδίκευση σε Soft Gel και Hard Gel
  • Εμπειρία στο κτίσιμο νυχιών
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια σε όλες τις υπηρεσίες

Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστες δεξιότητες επικοινωνίας
  • Άριστες γνώσεις σε τεχνικές μανικιούρ και πεντικιούρ
  • Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας