Μόνιμες/ους Πωλήτριες/ες μερικής και πλήρης απασχόλησης

  • LEMGREG LTD
  • Λευκωσία, Cyprus
  • 25/11/2021
Full time, Part time Retail Sales

Job Description

Ο όμιλος FAIS με παρουσία των καταστημάτων UNDER ARMOURPUMA KIKO - ΧΑΡΑΛΑ και ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ στη Κύπρο

Ζητά για να προσλάβει μόνιμες/ους Πωλήτριες/ες μερικής και πλήρης απασχόλησης για δύο καταστήματα UNDER ARMOUR στην Λευκωσία (Λεωφόρο Μακαρίου και Nicosia Mall)

Σκοπός θέσης

Παροχή ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών και διατήρησης του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές τις εταιρείας.

Συμβολή στην επίτευξη στόχων των καταστημάτων

Καθήκοντα

  • Ποιοτικό επίπεδο εξυπηρέτησης πελατών
  • Διατήρηση του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές του ομίλου
  • Ανάληψη καθηκόντων που καθορίζονται από τους υπευθύνους του καταστήματος
  • Γνώση των προϊόντων, αναπλήρωση και έλεγχος στοκ

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευγένεια