Γραφέας - Γραμματέας

  • Kapnos Airport Shuttle Ltd
  • Larnaca, Cyprus
  • 25/11/2021
Full time Administration - Clerical

Job Description

Η Kapnos Airport Shuttle Ltd ψάχνει για γραφειακό προσωπικό για μόνιμη απασχόληση με βάση στο Κεντρικό μας γραφείο στην Λάρνακα.

Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η κάτοχος της θέσης αυτής θα έχει την ευθύνη εκτέλεσης κυρίως γραμματειακών καθηκόντων

Κύρια Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και δρομολόγιση εξωτερικών κλήσεων
  • Παροχή πληροφόρισης στους πελάτες μας, ετοιμασία προσφορών και έγκαιρη αποστολή
  • Σύνταξη επιστολών, memos, emails για λόγους εσωτερικής και εξωτερικής επικοινωνίας
  • Έλεγχος και παραγγελία αναλώσιμων γραφείου
  • Παροχή υποστήριξης στα διοικητικά στελέχη για την βελτιστοποίση τος ροή εργασιών του γραφείου
  • Εξωτερικές εργασίες (τράπεζα, πληρωμή λογαριασμών, αποστολή και παραλαβή αλληλογραφίας)

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος ανώτερου διπλώματος γραμματειακών σπουδών ή Διοίκησης γραφείου ή άλλου, σχετικού με την φύση των καθηκόντων της θέσης
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επαγγελματισμός και συνέπεια
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην διεύθυνση gloria@kapnosairportshuttle.com είτε να επικοινωνήσουν μαζί μας τηλεφωνικά στο 24-624708.