Υπάλληλος Χρηματοδέκτη

  • Petrolina (Holdings) Public Ltd
  • Paphos, Cyprus
  • 14/09/2021
Part time Administration - Clerical Customer Service General Labor Other

Job Description

Η εταιρεία Petrolina (Holdings) Public Ltd ζητά να προσλάβει άτομο για εξυπηρέτηση πελατών μέσω του χρηματοδέκτη σε ιδιόκτητα της πρατήρια στην Πάφο.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα Εργασίας:

  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω του χρηματοδέκτη κατά τις ώρες που το πρατήριο είναι κλειστό
  • Γέμισμα αυτοκινήτων πελατών με καύσιμα
  • Έλεγχος λαδιού και νερού αυτοκινήτων
  • Έλεγχος ελαστικών αυτοκινήτων και συμπλήρωση τους με αέρα

Σε περίπτωση εργασίας κατά τις κανονικές ώρες λειτουργίας του πρατηρίου θα εκτελούνται επιπρόσθετα από τα πιο πάνω, τα εξής καθήκοντα:

  • Πλύσιμο αυτοκινήτων
  • Αλλαγή λαδιού αυτοκινήτων

Παρακαλώ όσοι ενδιαφέρονται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@petrolina.com.cy ή να καλέσουν στο 24-848029.

Σημείωση: Η υποβολή αίτησης εργοδότησης ή βιογραφικού σημειώματος για σκοπούς εργοδότησης δηλώνει την αποδοχή των όρων της Πολιτικής Απορρήτου του Ομίλου Petrolina και παραχωρείτε την συγκατάθεση σας για την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων που υποβάλλονται για την προώθηση και εξέταση της αίτησης σας.

H Δήλωση Προστασίας Δεδομένων είναι αναρτημένη στην ιστοσελίδα: www.petrolina.com.cy