Λειτουργός Υποστήριξης (Back Office)

  • KRONOS CORPORATE GROUP
  • Nicosia, Cyprus
  • 31/07/2020
Full time Administration - Clerical Secretarial Transport - Logistics Forex

Job Description

Καθήκοντα και Ευθύνες :
  • Διασφάλιση εκτύπωσης και τοποθέτησης Δελτίων Παραγγελιών με σειρά προτεραιότητας σε καθορισμένα σημεία
  • Μετατροπή Δελτίων Παραγγελιών σε τιμολόγια
  • Διαχωρισμός τιμολογίων παράδοσης ανά επαρχία
  • Παρακολούθηση συστήματος gps των οχημάτωνΔιαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
Προσόντα και Ικανότητες :
  • Απόφοιτος Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Microsoft Office
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
Εάν η θέση σας ενδιαφέρει παρακαλούμε όπως αποστείλετε το Βιογραφικό σας Σημείωμα μέχρι τις 10 Αυγούστου 2020 στην ηλεκτρονική διεύθυνση αναγράφοντας το όνομα της θέσης εργασίας.