Εργάτης/τρια Τυροκομείου

  • DODONI (CYPRUS) LIMITED
  • Limassol, Cyprus
  • 14/02/2020
Full time General Labor Skilled Labor

Job Description

Η ΔΩΔΩΝΗ (ΚΥΠΡΟΥ), η υπερσύγχρονη Μονάδα παραγωγής Τυροκομικών προϊόντων, με έδρα τον Ύψωνα – Λεμεσού,  θυγατρική Εταιρεία της ΔΩΔΩΝΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ , μέσα στα πλαίσια του αναπτυξιακού της προγράμματος,  ζητά να προσλάβει υπεύθυνα άτομα για τη θέση των Εργατών/τριών Τυροκομείου.

Κυλιόμενη βάρδια: Πρωινή/ Απογευματινή

Δευτέρα-Παρασκευή

Σάββατο (όποτε υπάρχει ανάγκη και αμείβεται υπερωριακά)

Καθήκοντα

  • Γενικά καθήκοντα εργοστασίου σε ότι αφορά την παραγωγή τυροκομικών προϊόντων.

Προσόντα:

  • Εργατικότητα, αξιοπιστία, συνέπεια, επαγγελματισμός.
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρεται:

Ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

Για αιτήσεις πρόσληψης ή για περισσότερες πληροφορίες αποτείνεστε στη ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, τηλέφωνο 25-277999, email , Βιομηχανική Περιοχή Αγίου Σιλά, Ύψωνας – Λεμεσός.