Αρχιτέκτονας Μηχανικός

  • Coffee Island
  • Nicosia, Cyprus
  • 02/12/2019
Full time Architecture

Job Description

Έδρα: Λευκωσία

Καθήκοντα θέσης :

  • Εκπόνηση σχεδίων για τα νέα καταστήματα και για το υφιστάμενο δίκτυο
  • Αποτύπωση υπάρχουσας κατάστασης νέων και υφιστάμενων καταστημάτων
  • Σύνταξη προϋπολογισμών κατασκευής νέων και υφιστάμενων καταστημάτων
  • Χάραξη και επί τόπου συνεννόηση με τους εργολάβους και τον franchisee
  • Επίβλεψη της τήρησης και της καλής εκτέλεσης του χρονοδιαγράμματος κατασκευής νέων και υφιστάμενων καταστημάτων
  • Διαχείριση αιτημάτων και αναζήτηση προσφορών που αφορούν στο υφιστάμενο δίκτυο
  • Παρακολούθηση της πορείας αδειοδότησης των νέων καταστημάτων και θεμάτων αδειοδότησης των υφιστάμενων
  • Αυτοψίες στα καταστήματα

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Αρχιτέκτονα Μηχανικού
  • Άριστη γνώση αρχιτεκτονικών και άλλων σχετικών προγραμμάτων Η/Υ (Autocad 2d &3d, 3D -SMax, Archicad, Photoshop) και Ms Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Τουλάχιστον 2 χρόνιά εργασιακή εμπειρία στον σχεδιαστικό τομέα και τη διαχείριση έργων, ιδανικά σε εταιρικό περιβάλλον
  • Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Τι προσφέρουμε:

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης.
  • Ολοκληρωμένο πλάνο προγράμματος εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Φιλικό και γεμάτο προκλήσεις περιβάλλον εργασίας.

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: , έως και τις 27/12/2019.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.